Podmínky rezervace

Pro rezervaci termínu je nutná záloha ve výši 50% celkové ceny. Doplatek se hradí nejpozději při nástupu. Počet penzí odpovídá počtu objednaných nocí. 3-chodová večeře zahrnuje polévku, hlavní jídlo a desert (polévku je nutno objednat). Pobyty na jednu noc jsou s přirážkou. Cena smluvená při rezervaci je neměnná a nelze ji dodatečně upravit akční slevou. V případě poskytnutí slevy na balíček služeb nelze jednotlivé služby kalkulovat dle ceníku. Slevy obdržíte při konečném zaplacení pobytu za podmínky dodržení smluvené ceny. Slevy se nesčítají (na pobyt se slevou nelze uplatnit další slevu). U slevněných pobytů není nárok na konkrétní typ ubytování. Do doby zaplacení zálohy nebo poskytnutí a uplatnění kuponu může být rezervace upravena nebo zrušena bez předchozí dohody. Po nástupu může dojít ke změně pokoje a přestěhování z provozních nebo rezervačních důvodů do podobných nebo lepších prostor bez nároku na náhradu. Silvestrovský pobyt pouze v týdenním termínu.

Bankovní spojení: mBank, č.ú. 115-2225150287/0100, variabilní symbol: číslo rezervace nebo datum příjezdu. Na požádání zašleme fakturu.
Pro platby ze zahraničí použijte kód IBAN: CZ1601000001152225150287, BIC (SWIFT) kód mBank: KOMBCZPPXXX.

Pokud nemáte vlastní dopravu, přivezeme Vás od nádraží.

STORNOVACÍ PODMÍNKY

Počet dní

Poplatek z celkové ceny

30 více

25%

30 - 7

50%

7 - 0

75%

Po nástupu

90%

Stornovací podmínky platí všeobecně a bez výjimek.

Silvestrovský pobyt (týden mezi 25.12.2012 - 1.1.2013)

Ceník na osobu za celý týdenní pobyt:

 

polopenze

bez stravy

2-lůžkový pokoj

3 010 Kč

2 100 Kč

6 a 3-lůžkový pokoj

2 485 Kč

1 575 Kč

Apartmá (8-10 osob)

3 535 Kč

2 625 Kč

Menší chata (6 osob)

3 010 Kč

2 100 Kč

Podmínkou rezervace je plné vytížení objednaných pokojů nebo chat a zaplacení zálohy za pobyt. Změna nebo zkrácení termínu jsou možné bez slevy na ubytování. V případě neobsazení silvestrovské noci se lze dohodnout na slevě. Napište nám své požadavky na email.

UBYTOVACÍ ŘÁD

Váženi hosté,
v našem ubytovacím zařízení platí zejména následující nařízení.
1. Ve všech vnitřních prostorách je zakázáno kouření. Výjimku smí udělit pouze odpovědný vedoucí ve stanovených místech a časech.
2. V celém areálu RS Skalka platí zákaz rozděláváni ohně mimo vymezená ohniště v horní části areálu.
3. V areálu je zakázáno odhazovat nedopalky cigaret, jiné odpadky a venčit domácí zvířata.
4. Domácí zvířata musí být ve veřejných prostorách areálu na vodítku a v době výdeje stravy nesmějí do jídelny.
5. Doba nočního klidu je stanovena na 23.00 - 7.00 v letním a 22.00 - 6.00 v zimním období.
6. Hosté jsou povinni před ukončením pobytu provést úklid nadměrného nebo neobvyklého znečištění ubytovacích prostor. Na požádání zapůjčíme úklidové pomůcky.
7. Hosté jsou povinni třídit odpad dle vyvěšených pokynů. Do nádob na tříděný odpad košů je zakázáno vhazovat jiný odpad než je uvedeno.
8. Pokud hosté neodevzdají vybavení ubytovacích prostor v původním stavu, jsou povinni uhradit jeho opravu nebo náhradu v plné výši.
9. Při sprchování na pokojích dbejte na to, aby sprchovací plachta byla uvnitř vaničky.
10. Na dřevěných postelích je zakázáno chodit nebo stát, či jakýmkoliv jiným způsobem je přetěžovat.
11. Po odjezdu musí být veškerý nábytek na svém původním místě a klíč odevzdán personálu.
12. Je zakázáno používat vlastních elektrických spotřebičů o výkonu vyšším než 500 W.

Při nedodržení tohoto ubytovacího řádu nebo jiných povinností ubytovaných hostů vyplývajících z občanského zákoníku je ubytovatel oprávněn požadovat náhradu škody včetně ušlého zisku a pokutu až do výše 1.000,- Kč. Při opakovaném porušení řádu je ubytovatel oprávněn takové hosty vystěhovat bez nároku na náhradu pobytu.

Ubytováním se přijímáte tento řád a souhlasíte s jeho respektováním, stejně jako se sankcemi z něho vyplývajícími.

Kliknete prosim!

Rekreační středisko Skalka - Ostravice

RS Skalka rekreační středisko levné ubytování Ubytování pokoje Ubytování apartmá Ubytování chaty Stanování Stravování Restaurace Pentagon Grilování, ohniště Výlety Relaxace Koupání Sport, zábava Cyklistika, cyklotrasa Koně, jízdárna Voda, sjíždění řeky Lyžování, vleky, lanovky, sjezdovky Běžky, běžecké trasy Lyžařské kurzy Skiareál Objednávka Ceník ubytování a stravování Rezervace ubytování a stravování Plánek, mapa, popis cesty Podmínky rezervace Kontakt Propagace Fotogalerie Akční slevy  Spolupráce Reference Beskydhost Firma Hledat ubytování